איתור משרד מיסוי מקרקעין

בטרם חתימה על הסכם למכירת או רכישת דירת מגורים או כל נכס נדל"ן או מקרקעין אחר, יש לבצע תכנוני מס אופטימליים המבוססים על נתונים עובדתיים ספציפיים אשר נכללים במסגרת חישוב המס, וזאת לאחר שנבדקו מראש באופן יסודי ומעמיק. בהתאם לכך, ובהתבסס על הנתונים העובדתיים והמפורטים שנכללים בחישוב המס, יש לבחון את החלופות השונות למבנה עסקת הנדל"ן (בין אם מדובר בעסקה למכירת או רכישת דירת מגורים אשר מאפשרת קבלת פטורים שונים במס שבח או בהקלות שונות במס רכישה, או במכירת או רכישת מבנה מגורים, קרקע לבניה או נכס מסחרי/מניב), והכל במטרה למזער עד למינימום את חבות המס (ובפרט מס שבח ומס רכישה) ככל האפשר עבור לקוחותיו.

במסגרת עבודתו בתחום מיסוי המקרקעין, מנהל עורך דין ונוטריון נדאל דאוד הליכי השגה, ערר וערעור על שומות המס השונות (מס שבח, מס רכישה), ובהליכי תקיפת שומות היטל ההשבה, הן בוועדות הערר והן בבתי המשפט השונים ובוועדות ערר מיסוי מקרקעין, לרבות בבית המשפט העליון.

במהלך השנים, בנה עורך הדין והנוטריון נדאל דאוד קשרי עבודה טובים עם נציגי מערכות המס השונות בישראל ובפרט באזור הצפון, חיפה והמרכז, ורכש מוניטין של מקצועיות, קפדנות, יסודיות, אמינות ועמידה איתנה על זכויות לקוחותיו.

לאיתור משרד מיסוי מקרקעין על-פי ישוב מגורים, מוזמנים ללחוץ כאן.

להתייעצות בנושא מיסוי מקרקעין עם עורך דין והנוטריון נדאל דאוד ניתן להתקשר למספר 054-6858666​ או להשאיר פרטים כאן.