ייצוג משפטי2021-04-09T12:21:41+03:00
  • זכרון דברים

לעורך הדין נדאל דאוד ניסיון עשיר בייצוג משפטי בעסקאות נדל"ן וכן בהופעות בפני בתי המשפט השונים, לרבות בבתי המשפט המחוזיים ברחבי הארץ ובבית המשפט העליון. תחום העיסוק של עורך דין נדאל דאוד הנו דיני המקרקעין אשר צבר בו ניסיון עשיר במיוחד לאורך השנים שבהם עבד במשרדי עורכי הדין המובילים בתחום, בתל אביב, ברמת גן ובחיפה. נדאל העניק ייצוג משפטי לעשרות רבות של לקוחות במסגרת עסקאות למכירה ולרכישה של נדל"ן (לרבות דירות מגורים, מבני מגורים, מגרשי בניה, נדל"ן מסחרי). במסגרת הייצוג המשפטי כאמור, עורך דין נדאל דאוד מלווה את לקוחותיו מהשלב המקדמי של הבדיקות המקדמיות לרבות בדיקות לעניין הרישום ובדיקות תכנוניות (במוסדות התכנון השונות כמו הוועדה המקומית לתכנון ולבניה, העירייה, מינהל התכנון וכו') וכן בוחן את מתווה העסקה לצורך תכנון מס אופטימלי ובהתאם לחוק מיסוי מקרקעין, על מנת למזער את המס החל על העסקה (מס שבח, מס רכישה, וכו') ולרבות קבלת פטור ממס שבח או חישוב מופחת של מס רכישה.

עורך הדין נדאל דאוד מלווה את לקוחותיו לאורך כל ההליך, לרבות בניהול משא ומתן וניסוח הסכם סופי וכן ניסוח הסכמי הלוואי שנחתמים בד בבד עם חתימת הסכם המכר, ועד להשלמת העסקה ורישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין או ברשות מקרקעי ישראל.

בנוסף לייצוג המשפטי בעסקאות הנדל"ן כאמור, עורך הדין נדאל דאוד מייצג בהליכים משפטיים בפני בתי המשפט השונים, לרבות בתביעות חוזיות, תביעות לסילוק יד במקרקעין, תביעות לפינוי דיירים מוגנים, תביעות לתשלומי דמי שכירות ודמי שימוש, תביעות לפיצויי הפקעת מקרקעין (תחום הפקעות המקרקעין הנו תחום המחקר האקדמי של עורך דין נדאל דאוד), תביעות לפיצויים בגין פגיעות תכנוניות לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה, תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין, ועוד.

כמו כן, מופיע עורך הדין נדאל דאוד דרך קבע בפני ועדות הערר לפי חוק מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה) ובפני ועדות התכנון והבניה השונות.

עורך הדין נדאל דאוד נחל הצלחות מרשימות בייצוג לקוחותיו בכל הערכאות, ורשם לזכותו הישגים חשובים.

***

לקבלת ייעוץ בייצוג משפטי מעורך דין נוטריון נדאל דאוד – בעל מומחיות בתחום הנדל"ן, ניתן להתקשר למספר 054-6858666​ או להשאיר פרטים כאן.

עבור למעלה