מיסוי מקרקעין2021-04-10T20:11:32+03:00

עורך דין נדאל דאוד עבד בתחום מיסוי מקרקעין במשרדי עורכי דין מובילים בארץ, בתל אביב, רמת גן וחיפה ובמשך השנים הרבות צבר ידע וניסיון עשיר בתחום מיסוי מקרקעין ומיסוי מוניציפלי וייצג עשרות רבות של לקוחות וחברות בעסקאות נדל"ן שונות בכל רחבי הארץ. עורך הדין והנוטריון נדאל דאוד מטפל דרך קבע בהיבטי המס השונים הנוגעים לעסקאות נדל"ן למיניהם, לרבות מס שבח, מס רכישה, היטל השבחה, היטלי פיתוח, ארנונה ועוד. כידוע, מדובר באחד התחומים הסבוכים והמורכבים בדיני מקרקעין אשר דורש בקיאות רבה בהוראות החוק השונות וכן, בהוראות הביצוע של רשות המסים, אשר משתנות לעתים קרובות.

בטרם חתימה על הסכם למכירת או רכישת דירת מגורים או כל נכס נדל"ן או מקרקעין אחר, מציע עורך דין נדאל דאוד ללקוחותיו תכנוני מס אופטימליים המבוססים על נתונים עובדתיים ספציפיים אשר נכללים במסגרת חישוב המס, וזאת לאחר שנבדקו מראש על-ידו באופן יסודי ומעמיק. בהתאם לכך, ובהתבסס על הנתונים העובדתיים והמפורטים שנכללים בחישוב המס, מציג עורך דין נדאל דאוד חלופות שונות למבנה עסקת הנדל"ן (בין אם מדובר בעסקה למכירת או רכישת דירת מגורים אשר מאפשרת קבלת פטורים שונים במס שבח או בהקלות שונות במס רכישה, או במכירת או רכישת מבנה מגורים, קרקע לבניה או נכס מסחרי/מניב), והכל במטרה למזער עד למינימום את חבות המס (ובפרט מס שבח ומס רכישה) ככל האפשר עבור לקוחותיו.

במסגרת עבודתו בתחום מיסוי המקרקעין, מנהל עורך דין ונוטריון נדאל דאוד הליכי השגה, ערר וערעור על שומות המס השונות (מס שבח, מס רכישה), ובהליכי תקיפת שומות היטל ההשבה, הן בוועדות הערר והן בבתי המשפט השונים ובוועדות ערר מיסוי מקרקעין, לרבות בבית המשפט העליון.

במהלך השנים, בנה עורך הדין והנוטריון נדאל דאוד קשרי עבודה טובים עם נציגי מערכות המס השונות בישראל ובפרט באזור הצפון, חיפה והמרכז, ורכש מוניטין של מקצועיות, קפדנות, יסודיות, אמינות ועמידה איתנה על זכויות לקוחותיו.

***

להתייעצות בנושא מיסוי מקרקעין עם עורך דין והנוטריון נדאל דאוד ניתן להתקשר למספר 054-6858666​ או להשאיר פרטים כאן.

עבור למעלה