עורך דין תכנון ובניה2021-04-28T19:58:43+03:00
  • הגליל

עורך הדין מקרקעין נדאל דאוד רכש ניסיון רב ועשיר בתחום התכנון והבניה. הייצוג המשפטי בתחום כולל ייצוג בהליכי התכנון והבניה השונים, כאשר עורך הדין נדאל דאוד מלווה את לקוחותיו, יזמים ובעלי קרקע פרטיים, לצורך השבחה מרבית ומימוש מיטבי של הפוטנציאל הנדל"ני של נכסי המקרקעין מושא הייצוג.

משרדנו מלווה באופן אישי ומקצועי את לקוחותיו לאורך כל הדרך, החל משלב גיבוש הרעיון התכנוני הראשוני ועד לאישורה הסופי של התכנית ומימושה בפועל, תוך מתן ייעוץ משפטי צמוד ומקצועי לאורך כל הדרך, והסתייעות עם אנשי מקצוע איכותיים וותיקים, הנדרשים לקידום הליכי התכנון.

לצורך קידום הליכי התכנון עבור לקוחותיו, מופיע עורך הדין נדאל דאוד בפני ערכאות התכנון השונות, לרבות בפני הוועדות המקומיות לתכנון ולבניה, הוועדות המחוזיות, המועצה הארצית לתכנון ולבניה, ובתי המשפט השונים שיש להם סמכות בתחום התכנון והבניה.

משרדנו מייצג את לקוחותיו גם בהליכי ההתנגדות לתכניות הבניה שנמצאות בהליכי אישור, הן בפני ועדות התכנון והבניה השונות והן בפני בתי-המשפט לצורך שמירה איתנה על זכויות לקוחותיו. כמו כן, מייצג ומלווה עורך הדין נדאל דאוד את לקוחותיו הנפגעים מהחלטות שונות של הרשויות הקשורות למקרקעין שלהם, בעיקר בפרויקטים לתשתיות לאומיות כגון סלילת כבישים ומסילות ברזל. במסגרת פרויקטים אלו, המדינה מפקיעה מקרקעין מבעליהם בהיקפים משמעותיים, תוך פגיעה חמורה בזכות הקניין ובאיכות החיים שלהם.

במסגרת זו, עורך הדין נדאל דאוד מייצג את לקוחותיו הנפגעים מהליכים אלו בעתירות לביטול הפקעות מקרקעין, בתביעות לקבלת פיצויים בגין הפקעות מקרקעין ותביעות לקבלת פיצויים בגין פגיעות תכנוניות, שלא בדרך של הפקעה, על-פי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה.

בייצוג המשפטי והייעוץ שהוא נותן ללקוחותיו, מיישם נדאל את הניסיון העשיר שצבר בתחום המקרקעין והתכנון והבניה, את ההבנה המעמיקה שלו בתחום, והכל במטרה להוביל את לקוחותיו לתוצאות מוצלחות, לרבות באמצעות יכולותיו למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות הסבוכות.

עורך-הדין והנוטריון נדאל דאוד מתנהל באופן שוטף ויום יומי מול הרשויות השונות, לרבות הרשויות המקומיות, ועדות התכנון והבניה השונות, לשכות רישום המקרקעיןרשות מקרקעי ישראלמשרדי מיסוי מקרקעין, ועוד.

***

להתייעצות עם עורך דין נוטריון נדאל דאוד – בעל מומחיות בתחום התכנון והבניה, ניתן להתקשר למספר 054-6858666​ או להשאיר פרטים כאן.

עבור למעלה