עורך דין מקרקעין נדאל דאוד עוסק בתחום דיני המקרקעין מזה כמעט חמש עשרה שנה. במהלך השנים צבר ניסיון רחב ועשיר בתחום הנדל”ן במשרדי עורכי-הדין המובילים בתחום, בתל-אביב, ברמת-גן ובחיפה.

עורך-הדין והנוטריון נדאל דאוד הנו בעל תואר שני במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל-אביב בשיתוף עם אוניברסיטת ברקלי בקליפורניה (ארה”ב). כעת הוא משלים את לימודיו האקדמיים לקראת תואר דוקטור במשפטים באוניברסיטת חיפה, בתחום דיני מקרקעין.

הידע המשפטי והניסיון הפרקטי שנצברו אצל עו"ד נדאל דאוד בכל הקשור לענייני נדל”ן ותכנון ובניה הנו מקיף ומעמיק. נדאל מטפל דרך קבע בעסקאות מקרקעין על כל סוגיהן, לרבות עסקאות מכר ורכישה, עסקאות קומבינציה, עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית (תמ”א 38 ופינוי בינוי), בפרט בצפון הארץ ובחיפה. כמו כן מטפל בהליכי תכנון ובניה, ליווי הליכי תכנון והקמה של פרויקט. בנוסף נדאל בעל מומחיות בתחום מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה), מיסוי מוניציפאלי (ארנונה, אגרות, היטלי השבחה והיטלי פיתוח ועוד).

בנוסף לייצוג בעסקאות נדל”ן כאמור, עוה"ד והנוטריון נדאל דאוד מטפל דרך קבע בהליכים משפטיים. בכלל זה ייצוג בתביעות חוזיות, קנייניות, פירוק שיתוף במקרקעין, תביעות סילוק יד במקרקעין, תביעות לתשלום דמי שימוש. כמו כן, מייצג נדאל בתביעות לפיצויי הפקעת מקרקעין והשבת מקרקעין שהופקעו. יש לציין, כי השבת מקרקעין שהופקעו היה אחד הפרויקטים המחקריים של נדאל. בנוסף, נדאל מייצג בתביעות פיצויים בגין פגיעות תכנוניות במקרקעין, הליכי השגה וערר במיסוי מקרקעין, ועוד. כמו כן, עוה"ד והנוטריון נדאל דאוד מונה על-ידי ביהמ”ש ככונס נכסים בהליך של פירוק שיתוף במקרקעין.

בנוסף, מייצג עו"ד נדאל דאוד את לקוחותיו בהליכים תכנוניות לצורך שמירה מיטבית על זכויותיהם כבעלי קרקעות, לרבות בהליכי התנגדות לתכניות, עררים ועתירות מנהליות לבתי המשפט השונים.

רמת השירות המאפיינת את עורך-הדין והנוטריון נדאל דאוד הנה גבוהה. הוא מלווה את לקוחותיו באופן אישי ומעדכן אותם אודות התקדמות הטיפול באופן תכוף, לכל אורך הדרך ועד לסיומו המוצלח של הייצוג המשפטי.

בייצוג המשפטי והייעוץ שהוא נותן ללקוחותיו, מיישם נדאל את הניסיון העשיר שצבר בתחום המקרקעין והתכנון והבניה. כן הוא מיישם את ההבנה המעמיקה שלו בתחום, והכל במטרה להוביל את לקוחותיו לתוצאות מוצלחות, לרבות באמצעות יכולותיו למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות הסבוכות.

עורך-הדין והנוטריון נדאל דאוד מתנהל באופן שוטף ויום יומי מול הרשויות השונות, לרבות הרשויות המקומיות, ועדות התכנון והבניה השונות, לשכות רישום המקרקעין, רשות מקרקעי ישראל, משרדי מיסוי מקרקעין, ועוד.

עורך דין מקרקעין- נוטריון נדאל דאוד

השאירו פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם